Blogger tarafından desteklenmektedir.
Home » , , » Hanım Köylü Dizisi Oyuncuları

Hanım Köylü Dizisi Oyuncuları

Sponsorlu Bağlantılar
Star Tv'nin son dizisi Hanım Köylü oyuncu kadrosu belirlendi. Başrolde Yusuf Çim(Ferit) ve Gülsüm Ali İlhan yer alıyor.Bu isimlerin yanı sıra diziye deneyimli birçok oyuncu eşlik ediyor. Hanım Köylü Dizisi Oyuncuları arasında Mehmet Özgür, Ali İpin, Toygan Avanoğlu, Aylin Kabasakal,Tanju Tuncel, Feyza Çıpa,Kerim Yağcı, Ahmet Kayakesen, Cihan Şimşek, Mert Türkoğlu, Uğur Demirpehlivan, Beste Kanar, Hazal Adıyaman, Ayten Uncuoğlu, Hande Asmaz ve Tuğçe Çetin gibi isimler de yer alıyor.

Çok önemli dizilere imza atan Gold Yapım Hanım Köylü ile Güzel Köylü'nün devamı niteliğinde bir kurgu ortaya koyuyor. Güzel Köylü gibi başarılı bir dizi ortaya çıkarmayı hedefleyen yapım hazırlıklara devam ediyor. Senaryosunu Filiz Ekinci ve Baykut Erdem'in yazdığı, yönetmeliğini ise Mustafa Şevki'nin üstlendiği dizi reytinglerde iddialı olacağa benziyor.

Kehribar başrol oyuncusu Yusuf Çim yine Star Tv ekranlarında izlediğimiz Çilek Kokusu dizisinde oynuyordu. Orada da yine başroldü ve çok beğeni toplamıştı. Dizinin final yapması hayranları çok üzmüştü. Çilek Kokusu dizisinden sonra Hanım Köylü projesine dahil olan yakışıklı oyuncu hayranlarını sevindirdi. Dizide Ferit karakterini canlandıracak ve köyün güzel kızına aşık olmasından dolayı yaptığı fedakarlıkları seyirciye sergileyecek.

Hanım Köylü dizisinin nisan ayında kesin olarak başlaması beklenmesine karşılık kesin bir tarih yapım ve kanal tarafından açıklanmamıştır. Hanım Köylü Fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

Hanım Köylü Oyuncu Kadrosu 
 Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder