Blogger tarafından desteklenmektedir.
Home » , , » Hanım Köylü Ferit Kimdir (Yusuf Çim)

Hanım Köylü Ferit Kimdir (Yusuf Çim)

Sponsorlu Bağlantılar
Komediye doğamayacağınız sizleri ekrana kitleyecek olan Hanım Köylü yakında Star'da başlayacak. Hanım Köylü Ferit dizinin başrolünde yer alıyor. Hanım Köylü Ferit kimdir? Hanım Köylü Ferit gerçek adı ne?


Hanım Köylü dizisininde ana karakter olarak karşımıza çıkan Ferit karakterinin gerçek adı hepimizin çok yakından tanıdığı Çilek Kokusu dizisinde oynayan Yusuf Çim'dir. Dizide sevdiği kız için Hanım Köylü kurallarına uymayı kabul eden bir genci canlandıracak. Ferit aşkından vazgeçemeyeceği için bu kuralların hepsini kabul eder ve kadınların bir dediğini iki etmez. Özellikle de kendi sevdiğinin yüzünü bir an olsun düşmesine izin vermeyeceğine mutlu edeceğine söz verir. Onun için her şeyi göze alan genç delikanlı köydeki erkeklere de güzel bir örnek olur. Tüm köylü kadınların beklentisi ve kuralları bellidir ve bunlar asla değişmez.

Yusuf Çim Kimdir, Oynadığı Diziler?
Yakışıklı oyuncu 26 Eylül 1991 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Ablas ve kardeşi vardır. Babasının mesleği eczacılıktır. Lise hayatının puanı yüksek olduğu halde meslek lisesine giderek bilgisayar programcılığı üzerine okumuştur. Yusuf Çim Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon tercihi yapmış ve hala öğrenimi sürmektedir. Boyu 1.88'dir. Oyunculuk ve modellikle ilgilenmiş. Futbola da merakı azımsanmayacak kadar büyük. Çeşitli kliplerde, reklamlarda,katalog çekimlerinde yer almıştır. 2013 yılın bir albüm çıkardı ve müzik hayatına giriş yaptı. Ezra dizisinde Mustafa rolünü ve Çilek Kokusu dizisinde Burak rolünü canlandırdı.
Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder