Blogger tarafından desteklenmektedir.
Home » , , » Hanım Köylü Koptagel Kimdir? (Toygan Avanoğlu)

Hanım Köylü Koptagel Kimdir? (Toygan Avanoğlu)

Sponsorlu Bağlantılar
Star Tv ekranlarının yeni dizisi Hanım Köylü oyuncularının netleşmesi ardından karakterler de belirlendi. Bu karakterler bir yenisini daha sizlerle paylaşıyoruz. Karakterlerin gerçek isimlerini ve bilinmeyen yönlerini bu yazımızda bulabilirsiniz. Hanım Köylü Koptagel Kimdir? Hanım Köylü Koptalgel Gerçek Adı? 

 Hanım Köylü Koptagel karakteri Güzel Köylü dizisinde yakından tanıdığımız gözümüzün aşina olduğu Toygan Avanoğlu'dur. Toygan Avanoğlu Koptagel karakteriyle Star ekranlarında kaldığı yerden devam edecek gibi görünüyor. Köyün delikanlılarından olan Koptagel köyü karıştıracağa benziyor. Karakteri ilk bölümden sonra daha iyi tanıyacağız.

Toygan Avanoğlu Kimdir? Oynadığı Diziler
Toygan Avanoğlu 1 Ocak 1982 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir. Tiyatro ve sinema oyuncusudur. Çocukluk hayatını İzmir'de geçirmiştir orada okumuştur. Çocuk yaşta tiyatro ilgisi farkedilince bu alana yönlendirilmiş. Avanoğlu oyuncu olmaya karar verdikten sonra İstanbul'a yerleşmiştir. İstanbul'a geldikten sonra yer aldığı ilk film Kanalizasyon türk komedi projesi oldu. Bu filmdeki performansıyla hem halkın hem de sanat camiasının beğenisini kazanmış oldu. En son Güzel Köylü dizisiyle karşımıza çıkmıştı. Bu dizideki rolüyle sempati kazanmaya devam etti. Dizinin sona ermesiyle Hanım Köylü Koptalgel karakteriyle dizi kadrosuna dahil oldu.
Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum:

Yorum Gönder