Blogger tarafından desteklenmektedir.

Hanım Köylü İlkgün Kimdir? (Gülsüm Ali İlhan)

Gülsüm Ali İlhan Hanım Köylü kadrosuna dahil oldu.Başrolde yer alacak olan güzel oyuncuyu dizilerde çok göremiyorduk. Bulgaristan'da düzenlenen Süper Model yarışmasında Ford modeli seçildi. Bulgarca,Türkçe,Japonca,İngilizce gibi yaygın dilleri bilen güzel oyuncunun lisanı bayağı yüksek. 

Gülsüm İlhan ilk dizisi Adam Film'in yapımcılığını üstlendiği Hazal Kaya gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Son Yaz Balkanlar oldu. Güzel oyuncu daha sonrasında hemşire rolüyle 32 saatlik çekimlere katıldı.


Gülsüm İlhan şimdilerde ise Yusuf Çim ile Hanım Köylü dizisinde yer alacak.Köyün güzel kızlarının başında gelen ve Ferhat tarafından sevilen kız rolünü canlandıracak.Ferhat aşkı için her yolu deneyecek bütün kuralları kabul edecek.Ekranlara alışık olmayan oyuncu bu diziyle popülerliğini arttırabilecek mi şuan için bilmiyoruz.


Hanım Köylü Canlı İzle - Star Tv

Star tv ekranlarında seyirciye sunulan Hanım Köylü Dizisi çok yakına başlıyor. Hanım Köylü çok geniş kadrosuyla seyircinin şimdiden dikkatini çekmiş durumda. Eğer sizde diziyi yakından takip etmek istiyorsanı ve bölümleri kaçırmak istemiyorsanız Hanım Köylü Canlı İzle yayınımızdan yararlanabilirsiniz. Dizileri takip etmek artık iyice zorlaşmaya başladı. O saatlerde evde değilseniz veya kumandayı kaptırdıysanız bunun üzerine bir de canınız sıkılıyorsa hemen canlı yayınımızı açıp diziyi kesintisiz takip edebilirsiniz. Bu canlı yayını tabletten akıllı telefonlarınızdan bilgisayarınızdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Star Tv canlı yayını kesintisiz ve donmadan sizlere anında aktarıyoruz.

Hanım Köylü Star Tv Canlı İzle sitemizde alternatif yayınlarla size eşsiz bir hizmet sunuyor. Eğer bir yayında sorun yaşarsanız hemen diğerine geçebilirsiniz. Donan ve kalitesi düşük yayınlarla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Star Tv'de kesintisiz Hanım Köylü son bölüm izleyebilirsiniz. Bizlere önerilerinizi,şikayetlerinizi ve dizi hakkındaki düşüncelerinizi yorum yaparak gönderebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Hanım Köylü Ferit Kimdir (Yusuf Çim)

Komediye doğamayacağınız sizleri ekrana kitleyecek olan Hanım Köylü yakında Star'da başlayacak. Hanım Köylü Ferit dizinin başrolünde yer alıyor. Hanım Köylü Ferit kimdir? Hanım Köylü Ferit gerçek adı ne?


Hanım Köylü dizisininde ana karakter olarak karşımıza çıkan Ferit karakterinin gerçek adı hepimizin çok yakından tanıdığı Çilek Kokusu dizisinde oynayan Yusuf Çim'dir. Dizide sevdiği kız için Hanım Köylü kurallarına uymayı kabul eden bir genci canlandıracak. Ferit aşkından vazgeçemeyeceği için bu kuralların hepsini kabul eder ve kadınların bir dediğini iki etmez. Özellikle de kendi sevdiğinin yüzünü bir an olsun düşmesine izin vermeyeceğine mutlu edeceğine söz verir. Onun için her şeyi göze alan genç delikanlı köydeki erkeklere de güzel bir örnek olur. Tüm köylü kadınların beklentisi ve kuralları bellidir ve bunlar asla değişmez.

Yusuf Çim Kimdir, Oynadığı Diziler?
Yakışıklı oyuncu 26 Eylül 1991 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Ablas ve kardeşi vardır. Babasının mesleği eczacılıktır. Lise hayatının puanı yüksek olduğu halde meslek lisesine giderek bilgisayar programcılığı üzerine okumuştur. Yusuf Çim Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon tercihi yapmış ve hala öğrenimi sürmektedir. Boyu 1.88'dir. Oyunculuk ve modellikle ilgilenmiş. Futbola da merakı azımsanmayacak kadar büyük. Çeşitli kliplerde, reklamlarda,katalog çekimlerinde yer almıştır. 2013 yılın bir albüm çıkardı ve müzik hayatına giriş yaptı. Ezra dizisinde Mustafa rolünü ve Çilek Kokusu dizisinde Burak rolünü canlandırdı.

Hanım Köylü Dizisi Oyuncuları

Star Tv'nin son dizisi Hanım Köylü oyuncu kadrosu belirlendi. Başrolde Yusuf Çim(Ferit) ve Gülsüm Ali İlhan yer alıyor.Bu isimlerin yanı sıra diziye deneyimli birçok oyuncu eşlik ediyor. Hanım Köylü Dizisi Oyuncuları arasında Mehmet Özgür, Ali İpin, Toygan Avanoğlu, Aylin Kabasakal,Tanju Tuncel, Feyza Çıpa,Kerim Yağcı, Ahmet Kayakesen, Cihan Şimşek, Mert Türkoğlu, Uğur Demirpehlivan, Beste Kanar, Hazal Adıyaman, Ayten Uncuoğlu, Hande Asmaz ve Tuğçe Çetin gibi isimler de yer alıyor.

Çok önemli dizilere imza atan Gold Yapım Hanım Köylü ile Güzel Köylü'nün devamı niteliğinde bir kurgu ortaya koyuyor. Güzel Köylü gibi başarılı bir dizi ortaya çıkarmayı hedefleyen yapım hazırlıklara devam ediyor. Senaryosunu Filiz Ekinci ve Baykut Erdem'in yazdığı, yönetmeliğini ise Mustafa Şevki'nin üstlendiği dizi reytinglerde iddialı olacağa benziyor.

Kehribar başrol oyuncusu Yusuf Çim yine Star Tv ekranlarında izlediğimiz Çilek Kokusu dizisinde oynuyordu. Orada da yine başroldü ve çok beğeni toplamıştı. Dizinin final yapması hayranları çok üzmüştü. Çilek Kokusu dizisinden sonra Hanım Köylü projesine dahil olan yakışıklı oyuncu hayranlarını sevindirdi. Dizide Ferit karakterini canlandıracak ve köyün güzel kızına aşık olmasından dolayı yaptığı fedakarlıkları seyirciye sergileyecek.

Hanım Köylü dizisinin nisan ayında kesin olarak başlaması beklenmesine karşılık kesin bir tarih yapım ve kanal tarafından açıklanmamıştır. Hanım Köylü Fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

Hanım Köylü Oyuncu Kadrosu 
 Hanım Köylü Nerede Çekiliyor?

Hanım Köylü dizisi sımsıcak hikayesiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizi ekranlara köy hayatından olaylar getirecek. Hanım Köylü Nerede Çekiliyor soruları merak konusu olmaya başladı.  

Hanım Köylü Ege'nin muhteşem güzelliğini yansıtan bir yerde çekiliyor. Ege'nin en güzel illerinden Muğla'nın Marmaris ilçesindeki Saklıköy'de çekiliyor. İlerleyen bölümlerde mekan değişikliği yapılır mı bilmiyorum.Ege insanlarının sevimli içten yaşamını bizlere anlatacak. Ege insanı samimi içten ve komiktir. Şiveleriyle konuşma tarzlarıyla hepimizi kalbimizden fethedebilir. Ege'ye özgü detaylar ön planda olacak gibi görünüyor. Ege'nin erkeklerinin tepkisi buna ne olur bilemiyoruz. Ege Türkiye'nin her bölgesinde olduğu gibi harika bir doğaya sahip hem yeşiliyle hem mavisiyle bizleri büyüleyen bir bölge. Oyuncular İstanbul hayatından kısa süreli de olsa kurtulabildikleri için hem çok mutlu olsa gerek ama bir yandan da İstanbul'dan uzak kalmak işleri zorlaştırabilir. Yorucu bir çalışma temposu olacağa benziyor.Hanım Köylü Set Günleri hayranlar tarafından ve köy halk tarafından merak edilse de şuan için bir bilgi yok. Egeliler Hanım Köylü Hangi Köyde Çekiliyor, Saklıköy Nerede? diye merakla beklemekte. Kadro tam motivasyon ile seyirciye kavuşmayı bekliyor.

Hanım Köylü Ne Zaman Başlıyor.

Hanım Köylü Star tv ekranlarının yeni projesi. Yusuf Çim gibi ünlü isimler yer alıyor. Hanım Köylü dizisinin konusu köydeki hanımların kurallarının geçerli olduğu ve dışarıya kız verilmemesini konu ediniyor. Eğer birisi bu köyden kız almak isterse bu köye taşınacak ve buralı gibi davranacak. Kocalar eşlerini üzmeyecek iyi davranacak. Kumar, alkol ve sigara gibi kötü alışkanlıkları olmayacak. Hanım Köylü Ne Zaman Başlıyor diyecek olursanız kesin bir tarih henüz belirtilmemiş olsa da nisan ayında başlamış olacaığını tahmin ediyorum. Şuan için çok yakında tanıtımları dönüyor. Hanım Köylü 2. fragman yayınlandı. Son fragman da yakında gelir ve sonra dizinin günü için geri sayım başlar.

Hanım Köylü Tanıtım Fragmanı

Çok yakında star ekranlarına gelecek olan Hanım köylü dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizi Ege'nin bir köyünde geçiyor ve köydeki kızlarının güzelliğinden bahsediliyor. Dışardan kız alınmaz ve dışarıya kız verilmez. Bu köy adeta Hanım köylü kurallarıyla yönetiliyor. Köyün adetlerinin ve göreneklerine saygılı bir şekilde hayatlarını sürdüren ailelerin ilk defa karşılaştıkları bir durum üzerine geçen olayların kurgusu çekilmeye devam ediyor. Dizi çok yakında Star tv ekranlarında bizlerle kavuşacak.

Hanım köylü yakında Star'da başlıyor!

Gold film Star ekranlarında yeni bir dizi projesiyle seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Hanım Köylü dizisinin senaryosu Baykut Badem ve Filiz Ekinci'ye ait. Mustafa Şevki Doğan yönetmenliğinde çekilecektir. Hanım Köylü Ege'nin bir köyünde çekilecek. Hanım Köylü Dizi Konusu ise köyün kızlarının dışarıya gelin verilmemesi üzerine kurulmuş. Eğer kız ile köy dışından biri evlenmek isterse bütün kuralları kabul edip hanımköylü olmak zorundadır. Sıcacık kurgusu ve sempatik ekibiyle çok yakında ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Başlıca oyunlardan bahsetmek gerekirse; Yusuf Çim, Gülsim Ali, Mehmet Özgür ve Aylin Kabasakal gibi isimler yer alacak.