Blogger tarafından desteklenmektedir.

Hanım Köylü 2. Bölüm Fotoğrafları

Hanım Köylü 2. bölüm fragmanı yayınlanmasıyla yeni fotoğraflara da ulaşmış olduk. Sizler için Hanım Köylü Set Fotoğraflarını derledik. Hanım Köylü başrollerinden Yusuf Çim ve Gülsim ali başta olmak üzere eşit oranlarda bütün oyuncuları görebiliyoruz. Hanım Köylü yeni bölümünde Ferit ve İlkgün'ün ilk buluşmasının devamını izleyeceğiz. Koptagel'in zengin olmadığını öğrenen Elmas ondan vazgeçmedi ve onu kolayca affetti. Ferit ve ailesi Saklıköy'e gelmeye karar verir ve olan olur. Bakalım yeni bölümde bizleri neler bekliyor?

Hanım Köylü İlkgün ve Ferit İlk Buluşma

Hanım Köylü dizisi Star ekranlarında seyirciyle buluştu. Hanım Köylü 1. Bölüm İzle olarak sitemizden arama yaparsanız bölümü izleyebilirsiniz. Ferit ve İlkgün'ün ilk buluşması nasıl geçti?
Bölümün sonlarına doğru heyecan yükseldi ve İlkgün ne yapıp edip İstanbul'a gelmeyi başardı. Kız kardeşlerinin de yardımıyla mekanı buldu. İlkgün hazırlanmak için tuvalete gitti ve Ferit'in eski kız arkadaşıyla karşılaştı. Ferit ile İlkgün karşılaşması işte sizler için sitemizde keyifli izlemeler.

Hanım Köylü 2. Bölüm Fragmanı

Hanım Köylü 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Hanım Köylü dizisinin ilk bölümünde Hanım Köylü Oyuncularından İlkgün ve Ferit'in yazışmalarından doğan komik sahnelere şahit olduk. Koptagel kendinin zengin olarak bilinmesine daha ne kadar devam edebilir demeye fırsat bile kalmadı. Elmas ise Koptagel'e kör kütük aşıktır. Ferit'in ailesi batma eşiğinde olduğu için İlkgün ile yolları bu sebeple kesişmeye çok yakındır. İlkgün ve Ferit'in ilk buluşması izleyicinin beğenisi topladı. 2. bölümde olacaklar ise herkesi şaşırtabilir. İlk bölümler olmasına rağmen olaylar çok hızlı gelişiyor. Ferit ve İlkgün tekrar görüşürler ve bu görüşmenin devamı yeni bölümde olacak. Ferit İlgün'ün köylü olduğunu öğrenince çok şaşırır ama vazgeçmez. Saklıköy Ferit'i bekler. Ferit Elmas ve Koptalgel'i de yanına alıp Saklıköy için yola koyulur. ilkgün ise bunlardan habersiz Ferit'i karşısında görünce çok şaşırır. Yeni bölüm cumartesi akşamı Star Tv'de.

Hanım Köylü Şarkısını Kim Söylüyor?

Hanım Köylü dizisinin Sen Aşıksın Arkadaş şarkısını kim söylüyor? Dizinin beğenilen şarkılarından olan Sen Aşıksın Arkadaş İbrahim Tatlıses tarafından seslendirilen bir şarkıdır.
sorularının meraklısı için bu yazıyı yazıyorum. Hanım Köylü dizisi Sen Aşıksın Arkadaş şarkısını dizinin minibüs şoförlüğü yapan Koptagel karakterini canlandıran Toygan Avanoğlu söylüyor.


Sen Aşıksın Arkadaş Şarkı Sözleri 
Gönülden seviyorsun
Mutluluk istiyorsun
Ne diye gizliyorsun
Sen aşıksın arkadaş
Allah yardımcın olsun
Derdine derman bulsun
Laf aramızda kalsın
Sen aşıksın arkadaş
Aşıksın, aşıksın, aşıksın
Sen aşıksın arkadaş
Saklama hiç boşuna
Derdini anlat bana
Acırım gözyaşına
Sen aşıksın arkadaş
Aşıksın, aşıksın, aşıksın
Sen aşıksın arkadaş

Hanım Köylü Jenerik Müziği

Hanım köylü Star Tv ekranlarının yeni dizisi olarak konuşulmaya devam ediyor. Dizinin bir diğer konuşulan yönü ise çalan jenerikleri ve müzikleri oldu. Hanım Köylü dizisi jenerik müziği dizi başlamadan önce giren tanıtımda çalan şarkı oluyor. Bu şarkı her yeni bölüm başlayacağı sırada çalan şarkıdır. Gold yapımın üstlendiği dizinin müzikleri özgün tarzda ve etnik özelliklerde seçilmiş. Sitemizden diğer müziklere de ulaşabilirsiniz.

Hanım Köylü 2. Bölüm Kamera Arkası

Hanım Köylü dizisinin 2. bölüm kamera arkasında Yusuf Çim ve Gülsim Ali başta olmak üzere diğer oyuncuları da görüyoruz. Hanım Köylü Kamera Arkası paylaşımlarımız devam edecek. Çekimler sırasında kendince eğlenen Gülsim Ali'nin sempatik halleri gözümüzden kaçmıyor. Hanım Köylü 2. Bölüm Fragmanı henüz çıkmamasına rağmen kamera arkası görüntüler ipucu veriyor

Hanım Köylü Dizi Müziği

Hanım Köylü dizisinde tanıtımlarda duyduğunuz jenerik müziklerini sizler için paylaşıyoruz. Hanım Köylü Jenerik Müziğini sitemizden dinleyebilirsiniz. Dizilerdeki olaylarla bütünlük sağlayan müziklerinden biri olan bu müzik Mehmet Andicen'e ait. Klarnet ağırlıklı olan müzikte diğer enstürmanlar da kulağa geliyor. Eğlenceli sahnelerde sıkça duyacağız gibi görünüyor.Hanım Köylü dizi Müziklerini diğer yazılarımızdan da dinleyebilirsiniz.

Hanım Köylü Sen Aşıksın Arkadaş

Hanım Köylü dizisinde nostalji havası estiren şarkıyı sizlerle paylaşıyoruz. Sen Aşıksın Arkadaş şarkısını dizide kullanan ekip büyük ilgi gördü. İbrahim Tatlıses'in en güzel şarkılarından Sen Aşıksın Arkadaş diziye ekstra bir sempati kazandımışa benziyor .Dizideki minibüs şoförü Koptagel'in yoldayken dinlediği ve eşlik ettiği şarkı olarak sahnelenen müzik izleyiciyi kahkahaya boğdu.Şoförün İbrahim Tatlıses'e olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı. Hanım Köylü Dizi Müziklerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Keyifli dinlemeler daha fazlası için takipte kalmayı unutmayın.

Hanım Köylü 1. Bölüm İzle 23 Nisan Cumartesi

Merakla beklenen Hanım Köylü dizisi ilk bölümüyle seyirciyle buluştu. Star Tv ekranlarında her cumartesi ekranlarda olacak dizinin ilk bölümü yayınlandı. İlkgün ile Ferit birbirine çok aşıktır. Ferit İlkgün ile evlenebilmek için birçok kuralları yerine getirmelidir. Köyün muhtarı kadın olunca köyden kız almak o kadar da kolay olmuyor. Köyün muhtarı bütün kadınların haklarını sonuna kadar savunuyor. Erkeklerin kadınları üzmesine izin vermiyor. Hanım Köylü ilk bölümünden itibaren güldürmeyi başarmışa benziyor. Bütün karakterlerin rolü komedi üzerine ayarlanmış. Hanım Köylü izleyicilerini yaz mevsimi için ideal bir komedi dizisi bekliyor.
 
 

Hanım Köylü Reşat Döner Kimdir? (Selim Erdoğan)

 Hanım Köylü dizisi hazırlıkları ve çekimleri hala devam ediyor. Dizi seyirciyle buluşmak için geri sayıma başladı. Hanım Köylü dizisindeki karakterlerden Reşat Döner Kimdir? Reşat Döner Gerçek Adı? Dizi hakkında daha fazlası için takipte kalınız.

Hanım Köylü dizisi karakterlerinden Reşat Döner erkeklerin uslanmazlarından. Hanımların suyuna gitmek erkeklerin tek çaresidir. Reşat Döner'i Selim Erdoğan canlandıracak. Selim Erdoğan komedi dizilerinde izlemekten keyif aldığımız rollere bürünmeyi çok başarılı bir şekilde gerçekleştiren oyuncularımızdandır. İlk bölümden itibaren belli olacağını düşünüyorum.

Selim Erdoğan Kimdir? Oynadığı Diziler
Selim Erdoğan 1 Nisan 1972 yılında İstanbul'da doğdu. Adanalı işçi bir baba ve ev hanımı bir annenin ilk çocuğu olarak dünyaya geldi. Çocukluk dönemi ve gençliği İzmit'te geçti. Endüstri meslek lisesinden mezun olan oyuncunun bu alana girişi merakı ve ilgisi sayesinde oldu. İstanbul Üniversitesi Konservatuvar bölümüne girdi. Birçok tiyatro oyununda yer aldı. Selim Erdoğan'ın Oynadığı Diziler:Görüş Günü Kadınları, İşler Güçler, İffet, Üsküdara Giderken, Aşkım Aşkım, Çiçek Taksi,Yarım Elma gibi dizilerde oynadı. Son olarak Atv'nin Eve Dönüş adlı dizisinde son zamanlara doğru oynamaya başlamıştı. Dizinin sonlanmasıyla yeni proje Hanım Köylü'ye dahil oldu.

Hanım Köylü Muhtar Emine Kimdir (Uğur Demirpehlivan)

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Hanım Köylü oyuncularını tanımaya devam ediyoruz. Hanım Köylü dizisi karakterleri hakkında bilinmeyenler için doğru yerdesiniz. Hanım Köylü Muhtar Emine Kimdir? Hanım Köylü Muhtar Emine Gerçek Adı?

Hanım Köylü ekibinde en renkli karakterlerin başında geldiğini tahmin ettiğim Muhtar Emine sadece köyün muhtarı değil kadınların da yol göstericisidir. Muhtar Emine köyün kurallarının ana kaynağıdır. Erkekleri dize getiren en önemli karakterdir. Muhtar Emine'yi yakından tanıdığımız başarılı oyuncu Uğur Demirpehlivan canlandıracak.

Uğur Demirpehlivan Kimdir? Oynadığı Diziler
1963 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Hayatını İstanbul'da ilerletmeye devam etmektedir. Genellikle dizi projelerinde karşımıza çıkan yetenekli oyuncu halkın ve yapımcıların sevilen ismi olmayı başarmıştır. Özel hayatını sanat camiasından çok ayrı yaşadığı için sadece projeleriyle ismini duyduğumuz deneyimli oyuncu aktif hayatında dizilere devam etmektedir. Uğur Demirpehlivan'ın burcu oğlak, boyu 1.67 cm'dir. Karanlıkta Koşanlar, Paşa Baba Konağı, Köprü, Dağlar Delisi, Baba Ocağı,Fatih Harbiye ve Çilek Kokusu gibi önemli dizilerde rol almıştır. Yer aldığı dizilere genel olarak bakacak olursak hep uzun soluklu ilerlemiş ve başarılı bir performans sergilemiştir. 

Hanım Köylü Elmas Kimdir? (Aylin Kabasakal)Hanım Köylü dizisinin ünlü kadrosunu tanımaya devam ediyoruz.Hanım Köylü Elmas karakterini mercek altına alacağız. Hanım Köylü Elmas Kimdir? Hanım Köylü Elmas Gerçek Adı? Hanım Köylü çok yakında Star ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Hanım Köylü dizisi karakterlerinin başında gelen Elmas'ı tanımaya başlayabiliriz. Elmas karakteri köyün dişli kadınlarından biri. Elmas diğer kadınlar gibi köyün kurallarını erkeklere öğretmeye çalışan ve göz açtırmayan bir karakter. Köylü kadınların erkeklerle olan kapışmalarını zevkle izlemek için geri sayım başladı. Elmas ve diğer karakterler için takipta kalmaya devam edebilirsiniz.

Aylin Kabasakal Kimdir Oynadığı Diziler
Aylin Kabasakal 1974 yılında Almanya'da doğdu. Üniversite hayatını 9 Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünde tamamladı. Öğrenimi bittikten sonra çeşitli müzik kanallarında ve televizyon kanallarında sunuculuk yaparak işe atıldı. Sunuculuk deneyimlerinin ardından dizilere geçiş yaptı. Oynadığı diziler ise; Görgüsüzler, Baba Ocağı, Kayıkçı, Cennet Mahallesi, Dikkat Bebek Var. Bu gibi daha birçok projede uzun soluklu yer aldı.

Hanım Köylü Koptagel Kimdir? (Toygan Avanoğlu)

Star Tv ekranlarının yeni dizisi Hanım Köylü oyuncularının netleşmesi ardından karakterler de belirlendi. Bu karakterler bir yenisini daha sizlerle paylaşıyoruz. Karakterlerin gerçek isimlerini ve bilinmeyen yönlerini bu yazımızda bulabilirsiniz. Hanım Köylü Koptagel Kimdir? Hanım Köylü Koptalgel Gerçek Adı? 

 Hanım Köylü Koptagel karakteri Güzel Köylü dizisinde yakından tanıdığımız gözümüzün aşina olduğu Toygan Avanoğlu'dur. Toygan Avanoğlu Koptagel karakteriyle Star ekranlarında kaldığı yerden devam edecek gibi görünüyor. Köyün delikanlılarından olan Koptagel köyü karıştıracağa benziyor. Karakteri ilk bölümden sonra daha iyi tanıyacağız.

Toygan Avanoğlu Kimdir? Oynadığı Diziler
Toygan Avanoğlu 1 Ocak 1982 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir. Tiyatro ve sinema oyuncusudur. Çocukluk hayatını İzmir'de geçirmiştir orada okumuştur. Çocuk yaşta tiyatro ilgisi farkedilince bu alana yönlendirilmiş. Avanoğlu oyuncu olmaya karar verdikten sonra İstanbul'a yerleşmiştir. İstanbul'a geldikten sonra yer aldığı ilk film Kanalizasyon türk komedi projesi oldu. Bu filmdeki performansıyla hem halkın hem de sanat camiasının beğenisini kazanmış oldu. En son Güzel Köylü dizisiyle karşımıza çıkmıştı. Bu dizideki rolüyle sempati kazanmaya devam etti. Dizinin sona ermesiyle Hanım Köylü Koptalgel karakteriyle dizi kadrosuna dahil oldu.

Hanım Köylü Fikri Kimdir? (Ali İpin)

Hanım Köylü çok yakında Star ekranlarında başlıyor. Dizinin baş kahramanlarından olan Fikri hakkında bilinmeyenleri yazacağız. Hanım Köylü Fikri Gerçek Adı Nedir? Hanım Köylü Fikri Kimdir? Bütün bilinmeyenler ve daha fazlası yazımızda yer alıyor.

Hanım Köylü dizisindeki Fikri karakteri eski dizilerden ve günümüz dizilerinden bildiğimiz Ali İpin'dir. Ali İpin Güzel Köylü dizisindeki karakterine yakın bir role sahip. Fikri karakterini diziyi izledikçe yakından tanıyacağız. Şimdilik hakkında bilinenler bu kadar.

Ali İpin Kimdir? Oynadığı Diziler
Ali İpin 21 Aralık 1955 yılında Ankara'da doğdu. Liseye kadar Ankara'da okudu. Liseye İstanbul'da devam etti. Üniversite eğitimi için Londra'ya gitti ve mimarlık bölümüne yerleşti. Maddi problemlerden dolayı eğitimini yarıda bırakıp Türkiye'ye geri döndü. 1975 yılında tiyatroyla ilgilenmeye başladı. Ankara Cebeci Konservatuvarında Tiyatro bölümüne başladı. Mezun olduktan sonra Devlet Tiyatrolarında yer aldı. 2000 yılında Samyeli dizisiyle kamera deneyimi oluştu. Ardından Asmalı Konak, Baba, Kasabanın İncisi,Kurtlar Vadisi, Arka Sokaklar, Yaprak Dökümü,Baba Ocağı, Güzel Köylü gibi birçok önemli dizide rol aldı. Uzun soluklu projelere imza atan oyuncu son dönemlerde Hanım Köylü Fikri ile seyirciyle buluşacak.

Hanım Köylü Düzgün Kimdir? (Mehmet Özgür)

Hanım Köylü dizisinin usta oyuncularını tanımaya devam ediyoruz. Hanım Köylü Düzgün karakteri eyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Hanım Köylü Düzgün Kimdir? Hanım Köylü Düzgün Gerçek Adı Nedir?


Hanım Köylü dizisinde yer alacak olan Düzgün karakteri hepimizin çok yakından tanıdığı dizilerde genellikle kötü adam olarak aklımıza kazınan Suskunlarla çok ses getiren oyuncu Mehmet Özgür'dür. Mehmet Özgür Düzgün karakterine çok iyi hazırlanıyor. Komedi dizisinde daha önce yer almamış olan oyuncunun performansı merak konusu. Düzgün karakterine bir göz atacak olursak. Hanımların kurallarına uymaya çalışan ama kahve hayatını arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi seven bir köy insanı. Marmaris'in en güzel mekanlarında hayatlarını sürdüren köy halkını dizide çok daha yakından tanıyacağız. Hanım Köylü çok yakında Star Tv ekranlarında...


Mehmet Özgür Kimdir? Oynadığı Diziler
30 Ağustos 1970 yılında Antalya'da dünyaya geldi. Tiyatro sinema ve televizyon oyuncusudur. Çeşitli projelerde yer almış ve benliğini kabul ettirmiş başarılı bir oyuncudur. İstanbul Üniveristesi Tiyatro bölümü mezunudur. İlerleyen yıllarda Antalya Halkevinde tiyatro çalışmalarına başladı. İlk kez 2004 yılında kamera karşısına geçti. Takoz İrfan rolüyle Suskunlar dizisinde yer aldı ve büyük ün kazandı. Daha sonrasında Muhteşem Yüzyıl,Filinta ve Çalıkuşu gibi dizilerde oynadı. Bu dizilerde uzun soluklu oldu ve deneyimli bir oyuncu haline geldi. Tüm bunların yanında tiyatro oyunlarında yönetmenlik de yapmıştır.